III Konferencja Liczymy się dla edukacji – rusza sprzedaż biletów

Rusza sprzedaż biletów na III edycję konferencji „Liczymy się dla Edukacji”, która odbędzie się w dniach 4-6 października 2024 roku we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Wrocławski Park Technologiczny i Fundację Pro Mathematica, po raz kolejny będzie platformą do wymiany doświadczeń i inspiracji dotyczących przyszłości edukacji w Polsce.

Podczas wydarzenia kontynuowana będzie debata o znaczeniu edukacji, metodach wprowadzania zmian w polskich szkołach oraz wpływie społecznym biznesu i edukacji. Konferencja skupi się na 10 obszarach tematycznych, które opisuje Plan dla edukacji. Będziemy rozmawiać o sytuacji środowiska edukacyjnego, relacji rodziców i szkoły, kompetencjach i edukacji dla przyszłości, szkole jako przyjaznej przestrzeni, ale też ocenach, egzaminach, rozwoju talentów, podstawie programowej oraz kondycji psychicznej w szkole.

Szczególne miejsce poświęcimy też relacji biznesu i edukacji. Konferencji będzie towarzyszyła premiera raportu „Odpowiedzialni za przyszłość”, a jej pierwszy dzień będzie dedykowany dla biznesu i rozmów o jego wpływie społecznym.

Bilety dostępne są w trzech turach sprzedaży, a ich cena będzie stopniowo rosnąć. Nie przegap okazji, aby być częścią tego wydarzenia!

19 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.