Webinary Edukacja jest ważna

Projektujemy przyszłość. Edukacja

Realizowany obszar i cele

IX.2. Rozwój edukacji XXI wieku odpowiadającej na wyzwania przyszłości

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

"W ramach cyklu ""Liczymy się dla edukacji"" odbyły się cztery webinary, które skupiły się na kluczowych aspektach współczesnej edukacji. Oto tematy tych spotkań:

Różne światy w jednym miejscu, czyli o współpracy w szkole Webinar poświęcony budowaniu efektywnej współpracy w środowisku szkolnym, podkreślając znaczenie integracji i współdziałania różnych grup uczniów i nauczycieli.

Dlaczego powinniśmy liczyć się z edukacją? Dyskusja na temat fundamentalnej roli edukacji w rozwoju społeczeństwa, przedstawiająca argumenty za inwestowaniem w system edukacyjny.

Kto i co liczy się dla edukacji? Spotkanie, które miało na celu zidentyfikowanie kluczowych osób i czynników wpływających na jakość edukacji, a także podkreślenie znaczenia zaangażowania różnych interesariuszy.

Priorytety na nowy rok szkolny Webinar poświęcony planowaniu i wyznaczaniu priorytetów na nadchodzący rok szkolny, z uwzględnieniem aktualnych wyzwań i potrzeb edukacyjnych."

20 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.