Talent Open

Fundacja Zaawansowanych Technologii

Realizowany obszar i cele

IX.2. Rozwój edukacji XXI wieku odpowiadającej na wyzwania przyszłości
IX.3. Upowszechnianie przedsiębiorczej postawy wśród uczniów i dorosłych uczestników środowiska edukacyjnego

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

Akcelerator Talent Open to przepustka do świata startupów technologicznych. Program ten dedykowany jest dla Młodych i ambitnych ludzi, którzy marzą o zbudowaniu dla siebie czegoś własnego. Talent Open zapewnia dostęp do wiedzy, narzędzi i społeczności, które pomogą przekształcić umiejętności Młodych Ludzi w produkt lub aplikację. Talent Open to ścieżka do niezależności, innowacji i sukcesu. Inspirowany wielkoszlemowymi turniejami tenisowymi. W formule online przekuwamy pomysły i projekty STEAM w działające przedsięwzięcia biznesowe odpowiadające potrzebom rynkowym oraz celom zrównoważonego rozwoju. Wspólnie, krok po kroku, szybko i skutecznie. Oferujemy: praktyczne warsztaty e-learningowe (bootcamp), cykliczne spotkania grupowe (mastermind), naukę koncentracji na klientach i produkcie (design thinking) oraz lteracyjnego podejścia i weryfikacji rynkowej (lean startup). W ramach bootcampa (intensywne warsztaty) online, w ramach Talent Open będzie 12 lekcji (jedna lekcja to ok. 3-4 nagrań wideo), 12 praktycznych zadań do wykonania, których efektem końcowym ma być własny produkt uczestnika bootcampa. Do tego 12 spotkań online w formule mastermind, które mają służyć wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami, burzy mózgów oraz mentoringiem.

18 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.