Poruszeni

Kamila Śnieg

Realizowany obszar i cele

V.2. Wspieranie działań poprawiających kondycję psychiczną uczniów

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

Jak wyglądałby świat, gdyby młodzi ludzie nie wstydzili się być sobą i akceptowali siebie dokładnie takimi, jakimi są? Gdyby umieli radzić sobie z presją i emocjami? Gdyby ich serce, ciało i umysł współpracowały?

W dobie kryzysu relacji, szczególnie wśród nastolatków, moim celem jest wyposażenie ich w narzędzia, które pozwolą im poznać samych siebie, odkryć swój potencjał, poszerzyć swoją świadomość i nauczyć ich, jak budować relacje ze sobą i z innymi. Nauka bycia w uważnym kontakcie z innym człowiekiem wymaga pracy nie tylko mentalnej, ale także kontaktu z własnymi emocjami i potrzebami, a tym samym integracji ciała. Praca z przekonaniami, zarządzanie emocjami, dobry kontakt z ciałem, zabawa – to umiejętności naszych czasów.

Warsztaty, które przygotowuję, bazują na doświadczaniu i pracy wszystkimi zmysłami, a wyróżniać je będzie ruch i kreatywne wyrażanie siebie.

Moduły: Mindset / Ciało / Relacje

Odbyły się już dwa warsztaty pilotażowe przeprowadzone w Szkołach Podstawowych w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju.

Zachęcam do obejrzenia filmu z warsztatów: Film.

18 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.