Ogólnopolski Program Edukacyjny Be.Net

Fundacja Digital University

Realizowany obszar i cele

IX.2. Rozwój edukacji XXI wieku odpowiadającej na wyzwania przyszłości

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

"Program Be.Net to propozycja dla nauczycieli i edukatorów, którzy w swojej pracy z uczniami chcą poruszać tematy związane z edukacją cyfrową, z nowymi technologiami, kompetencjami przyszłości, doradztwem zawodowym i bezpieczeństwem w internecie. Program Be.Net skierowany jest do nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych wszystkich klas, a także do rodziców i wszystkich zainteresowanych tymi. W ramach programu nauczyciele mogą korzystać z bezpłatnych webinarów i warsztatów z wybitnymi ekspertami zarówno na żywo podczas sesji online, jak i korzystać z nagrań na dedykowanej platformie edukacyjnej Fundacji Digital University: https://dte.digitaluniversity.pl/course/benet . Korzystając ze szkoleń nauczyciele podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i kompetencje w zakresie edukacji cyfrowej i korzystania z nowoczesnych technologii, podnoszą świadomość na temat najnowszych trendów. W ramach programu organizowane są konkursy oraz Ogólnopolski Turniej wiedzy Be. Net."

Efekty: 7887 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Turnieju wiedzy Be.Net w marcu 2024 r. 13,475 uczestników w poprzednich edycjach Turnieju) ponad 2000 nauczycieli zarejestrowanych na platformie edukacyjnej Fundacji Digital University i korzystających ze szkoleń i materiałów edukacyjnych 85,624 dzieci i młodzieży , które skorzystały z programu we wcześniejszych edycjach ( 1-4, edycja 5 trwa) blisko 700 szkół, które korzystają z programu

18 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.