Kropla Wiedzy

Marzena Naszkiewicz

Realizowany obszar i cele

IV.2. Upowszechnianie wiedzy o kompetencjach przyszłości

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

Kropla wiedzy to strona internetowa, która wspomaga walkę z wykluczeniem transportowym i finansowym w dotarciu do wiedzy. Na stronie zbierane są linki do przeważnie bezpłatnych szkoleń on-line, tak, żeby każdy miał dostęp do wiedzy. Aktualnie wyszukuję innych darmowych i dobrych szkoleń, ale również powoli tworzę zakładki z pomocą w szukaniu pracy - tj z linkami do portali z ogłoszeniami, poradami od rekruterów, czy linki do przydatnych grup na FB.

20 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.