Konferencja dla studentów pedagogiki

Projektujemy przyszłość. Edukacja

Realizowany obszar i cele

III.3. Intensyfikacja współpracy szkół i biznesu

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

18 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00-13:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja dla studentów kierunków pedagogicznych, zorganizowana we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz SKN „Zielone Wzgórze”.

Konferencja była poświęcona tematyce trwałych i oddolnych zmian na lepsze w polskiej edukacji. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładów i wziąć udział w warsztatach opartych na Planie dla edukacji. Program konferencji uzupełniła wizyta studyjna w Przedszkolu Technoludek, co pozwoliło uczestnikom zobaczyć praktyczne zastosowanie omawianych metod i rozwiązań edukacyjnych.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w dyskusje mające na celu rozwój i poprawę polskiego systemu edukacyjnego.

20 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.