Edukacja o klimacie i energii – ekocentryk.pl

Krzysztof Pokorski

Realizowany obszar i cele

IX.1. Budowa świadomości roli edukacji dla społeczeństwa, samorządności, gospodarki
IX.2. Rozwój edukacji XXI wieku odpowiadającej na wyzwania przyszłości

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

Prowadzimy warsztaty ekologiczne m.in. o klimacie i odnawialnych źródłach energii dla dzieci oraz dorosłych. Dzielimy się ekspercką wiedzą i wspieramy inwestycje w OZE uczestnicząc w konsultacjach społecznych, organizując spotkania i warsztaty dla społeczności lokalnych. Korzystamy z nowoczesnych i interaktywnych narzędzi, pomocy dydaktycznych oraz gier. Edukujemy także o rozsądnych eko-nawykach, społecznej odpowiedzialności biznesu, empatii i inteligencji emocjonalnej. Obiektywnie, elastycznie, praktycznie i oryginalnie!

20 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.