Dom Talentów

Joanna Poniatowska

Realizowany obszar i cele

X.2. Wspieranie talentów uczniów polskich szkół

Udostępnij

Udostępnij

O inicjatywie

Stworzyłam Dom Talentów (www.domtalenow.labohr.pl). W Domu Talentów wspieram młodych w podejmowaniu decyzji o dalszej ścieżce edukacji i wyborze ścieżki zawodowej. Używam do tego mądrej i sprawdzonej psychometrii i swoich umiejętności coachingowych i mentoringowych. Poza tym na co dzień jestem instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, działam zarówno na szczeblu centralnym budując i wdrażając strategie i programy jak i lokalnym prowadzącą 60cio osobową wiejską drużynę. Od kiedy powstał Dom Talentów moim maerzeniem i idee fix jest to by każdy ósmoklasista i każdy maturzysta miał możliwość poznania, zidentyfikowania o zrozumienia swoich mocnych stron i predyspozycji.

20 czerwca 2024

Udostępnij

Dołącz do Planu dla edukacji!

Dołącz do nas na

Zobacz również

Plan dla edukacji

Dołącz do realizacji Planu dla edukacji!

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.