Prace domowe. Nikt nie chce robić rewolucji, ale zmiany są konieczne…

Dla kogo?

Autor

Katarzyna Piotrowiak, dr Tomasz Gajderowicz

Artykuł podkreśla, że zmiany w systemie zadawania prac domowych są konieczne. Dr Tomasz Gajderowicz pracuje nad wytycznymi, które mają pomóc nauczycielom w zadawaniu prac domowych w sposób efektywny i zgodny z aktualną wiedzą pedagogiczną. Podkreśla, że nikt nie dąży do rewolucji, ale zmiany są niezbędne, aby prace domowe były wartościowe dla uczniów.

Udostępnij

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.