Plan działania w dziedzinie edukacji cyfrowej na lata 2021–2027

Dla kogo?

Autor

Komisja Europejska – Dział ds. Edukacji Cyfrowej w Dyrekcji Generalnej ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i Kultury (DG EAC)

Plan działania w dziedzinie edukacji cyfrowej na lata 2021–2027" to dokument Komisji Europejskiej, który określa strategię rozwoju edukacji cyfrowej w Europie. Główne cele planu to wzmacnianie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli, wykorzystanie technologii do poprawy jakości nauczania i uczenia się oraz zwiększenie dostępności i inkluzywności edukacji cyfrowej.

Udostępnij

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.