Oświata w największych polskich miastach

Dla kogo?

Autor

Agnieszka Jaremczak, Anna Sobestjańska, Alicja Sopińska, Magdalena Stefańska – Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza

Raport bada edukację w dwunastu największych polskich miastach. Analizuje m.in. dostępność miejsc w szkołach, wyniki egzaminów, wydatki na edukację i infrastrukturę. Stanowi cenne źródło informacji o edukacji w dużych miastach i może być pomocny w kształtowaniu polityki edukacyjnej.

Udostępnij

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.