Jak pomóc swojemu dziecku budować kompetencje przyszłości?

Dla kogo?

Autor

Jowita Michalska, Przemysław Staroń – Digitalks

W podcaście znany pedagog i psycholog rozmawia z prowadzącą o zmianach w polskiej edukacji. Chwali działania nowej minister edukacji, m.in. odwołanie kuratorki oświaty. Podkreśla znaczenie planu „Edukacja dla przyszłości”, w którym uczestniczył. Wskazuje na 3 kluczowe obszary zmian: autonomia szkół, wsparcie nauczycieli i zmiana programów nauczania.

Udostępnij

Jak działa
Plan dla edukacji?

Plan dla edukacji to drogowskaz do zmiany polskiej szkoły.
Każdy może korzystać z niego na własną rękę, na skalę odpowiadającą jego potrzebom i możliwościom.

Zgłoś inicjatywę!

Działasz na rzecz edukacji? Pochwal się tym światu i zainspiruj innych! Opisz nam swoje działanie, włącz je w realizację Planu dla edukacji i promuj je razem z nami!

Przeglądaj inspiracje

Zobacz, jak inni działają na rzecz edukacji! Przeglądaj bazę gotowych rozwiązań wdrażanych w polskich szkołach i uzyskaj potrzebną ci wiedzę, inspiracje oraz kontakty!

Baza wiedzy

Czekają w niej na ciebie m.in. artykuły, raporty, podcasty i webinary, o różnorodnych obliczach edukacji, które możesz sortować i przeglądać według swoich potrzeb!

Podziel się wiedzą!

Daj nam znać, co jeszcze powinno znaleźć się w naszej bazie wiedzy! Możesz zgłosić materiały swojego autorstwa, ale też polecane publikacje innych autorów.